Hakkımızda

20 yıla yakın süredir nakliyat sektöründe hizmet veren Diyarbakır Jehat Nakliyat, sizlere sunduğu özel çözümler ile taşınmanıza yardımcı olacaktır. Nakliyat bir takım eşyaların bir noktadan başka bir noktaya sağlıklı ve güvenli bir şekilde taşınması anlamına gelmektedir. Nakliyat işlerinde taşınan eşyaların insanlar ve kurumlar için maddi ve manevi değeri bulunmakla birlikte bir takım eşyalarda hayati önem arz etmektedir. Bu yüzden nakliyat bir eşyadan çok hayalleri, geleceği, ümitleri ve değerleri taşımak demektir. Jehat nakliyat olarak sizlerin her bir eşyasına geleceğine ve ümitlerine değer verilmekte özel taşıma sistemleri ile hiçbir masraf ve titizlikten kaçılmamaktadır.

Biz Kimiz?

Teknolojik alt yapıya sahip taşıma araçları, uzman ve tecrübeli ekipleri ile gerekli enstrümanları kullanarak her yıl binlerce ev ofis ve işyeri eşyaları taşıyan Diyarbakır Jehat taşımacılık sahip olduğu bilgi brikim ve hareket kabiliyetini sizlerin hizmetine sunmaktadır. Taşınma işlemlerinizde öncelikle bizlerle iletişime geçerek taşınma konusunda gerekli bilgileri verebilirsiniz. Hangi noktadan alınacak eşyaların nereye götürüleceği konusunda detaylı bilgi gereklidir. Daha sonra vereceğiniz bilgiler ışığından sizlerin verdiği adrese gelecek uzman ekiplerimiz eşyalarınızı kontrol edecek ve yeteri büyüklükte gerekli araç tespiti yapacaktır. Eşya ve taşınacak mesafeye göre bir fiyat planı uygun ödeme koşulları ile çıkarılacak ve sizlere sunulacaktır. Uygun ödeme koşulları daha çok size sunacağımız hizmet ile orantılıdır.

Neler Yapıyoruz?

Diyarbakır jehat nakliyat ev incelemelerinde herhangi bir ücret talep etmemekte ve durum değerlendirmesini gerekecek yetkinlikle uzman ekiplerini sizlerin hizmetlerine sunmaktadır. Taşınacak olan ürünlerinizin doğru paketlenmesi, araçlara yüklenmesi zarar görmeyecek şekilde taşınması ve yeni yerine ulaştırılarak dilediğiniz şekilde dizilmesi gibi spesifik ve detaylı hizmetleri sizlere sunmaktadır.
Diyarbakır asansörlü evden eve nakliyat konusunda tecrübeli bilgili ve birikimli politikalara sahip olan Diyarbakır Jehat Nakliyat özellikle yüksek katlara taşınacak ağır yüklerin hasra görmeden alınması ve bir noktaya iletilmesi konusunda güvenli ve hızlı bir şekilde çalışma sistemi oluşturmaktadır. Sadece Diyarbakır değil Türkiye’ nin neresinde olursanız olun dilediğiniz miktarda yükü taşıma konusunda uzman nakliyat hizmetleri desteği alabilirsiniz.