Hizmetlerimiz

Jehat Diyarbakır Nakliyat Hizmetleri

Diyarbakır Jehat Nakliyat Hizmetleri

Birbirinden farklı hizmetler ile siz değerli müşterilerin ihtiyaç duyacağı tüm hizmetleri tam bir profesyonellik içerisinde titizlikle sürdürmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra asansörlü nakliyat, ofis taşımacılığı ve şehirler arası taşımacılık gibi hizmet sektörünün gerekli duyduğu taşımacılık işlerini yapmaktadır.

Diyarbakır evden eve nakliyat

Diyarbakır evden eve nakliyat hizmetlerinde Diyarbakır’ ın herhangi bir semtinden veya ilçesinden başka bir semt veya ilçeye taşımacılık yapmaktadır. Bu hizmetlerde evlerin kat sayısı, eşya miktarı ve gidecek mesafeler tespit edilerek bir taşımacılık programı hazırlanmakta ve icraata geçilmektedir. Evde var olan tüm eşyalar özel olarak paketlenip tırlara yüklenmekte ve götürüldüğü evde açılarak kırılmadan ve bozulmadan yerleştirilmektedir.

Diyarbakır asansörlü nakliyat

Taşımacılık ve nakliyat işlerinde en önemli sorunlardan birisi yüksek katlarda bulunan eşyaların yerinden alınması ve bir noktada tekrar yüksek katlara çıkarılmasıdır. Bu işlemlerin hızlı güvenli ve sağlıklı işlemesi insan gücü ile bir hayli zordur. Diyarbakır asansörlü nakliyat hizmetleri ile yüksek katarda yer alan ofis veya ev eşyaları çok daha hızlı sağlıklı ve güvenli şekilde mekanik sistemlerle kurulan asansörler ile alınmakta tırlara yüklenerek yine hiç bir zarar vermeden yüksek katarda yer alan ve veya ofislere taşınmaktadır.

Şehirlerarası taşımacılık

Diyarbakır Jehat nakliyat şehirler arası taşımacılık hizmetleri ile Diyarbakır’dan Türkiye’nin her bir şehrine eşyalarınızı taşımakta veya farklı şehirlerden Diyarbakır’ a gelecek olan yüklerinizi güvenli bir şekilde getirmektedir. İster ev, ister ofis veya işyeri eşyası fark etmeksizin şehirler arası taşımacılık yapan Jehat Şehirlerarası nakliyat hizmetleri, depo ürünleri olarak tarif edeceğimiz ürünlerin taşınmasında da kolileme, yükleme ve boşaltma işlemlerini şehirler arası gerçekleştirecek alt yapıya sahiptir.

Diyarbakır ofis taşımacılığı

Diyarbakır ofis taşımacılığı hizmetleri ile ofis eşyalarınız zarar görmeden başka bir noktaya taşınmaktadır. Bu taşıma işlemlerinde eşyaların naylon veya karton koruyucu ile sarılması gibi güvenlik önlemleri alınmaktadır. Eşyalar güzel ve doğru istifleme teknikleri ile tırlara yüklenmekte normal hızlarla taşıma aracı sevk edilmekte ve daha sonra ofisinize yerleştirilmektedir.